NORM ALUMİNYUM HAKKIMIZDA SAYFASI

HAKKIMIZDA

Norm Metal Aluminyum, 2007 yılında aluminyum sektöründe faaliyetlerine başlamıştır, kurucularının alüminyum sektörel geçmişi 1990 lara kadar uzanmaktadır. Şirketimizin temel ilkesi; Yıllarca kazandığımız tecrübemizi, kalite, güvenilirlik ve prensipli çalışma sistemini korumak ve geliştirmektir. Bu güne kadar Kamu sektöründe ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık. Taahhüt ettiğimiz tüm işleri en zor koşullarda dahi zamanında, gerektiği şekilde ve kusursuz olarak teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamak bizim en büyük kazancımızdır.

Gelecekte de bu gururu yaşamak için genç, dinamik, kaliteli, yönetim ve teknik kadromuzla, güçlü makine desteği ve fabrika üretim ve proje işleri ile ve en önemlisi geçmişten aldığımız güçle yılmadan çalışmaktayız.

SERTİFİKALARIMIZ

PDF PDF
  • Basın'da Biz... Norm Metal Aluminyum yeni yatırımları ile büyümeyi sürdürüyor...
  • ViaPort Projesi Tamamlandı... Turkiyenin en önemli AVM'lerinden birisi olan Viaport Projesi tüm cephe ve metal işleri proje ekibimiz tarafıdan teslim edilmiştir.
  • Yeni Fabrikamız hizmete açıldı... Hızla büyüyen Norm Metal Aluminyum Kapasitesini artırma ihtiyacı doğması ile yeni fabrikasını Pendik'e kurdu.Tesiste birçok proje anı anda devam edbilme kapasitesine sahip olup büyük projeler için üşünüldü...